Najczęstszą przeszkodą dla prawidłowego rozwoju roślin w biurach jest fakt, że albo zajmują się nimi wszyscy albo nikt :) Przez co po pewnym czasie, tracą one swój urok i stają się zmorą, która zniechęca do przebywania w ich otoczeniu. Co zrobić by temu zapobiec?

Gdy widzisz, że z Twoimi roślinami dzieje się coś niepokojącego to znak, że potrzebują pomocy. Wtedy pojawiamy się MY z bronią w postaci ostrych nożyczek, zielonych rękawiczek i butelki z nawozem organicznym! 

Serwis pielęgnacyjny dla roślin to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nikt nie musi się  martwić o zielonych podopiecznych. Nasz zespół zajmie się przeglądem roślin, przesadzaniem ich oraz wymianą podłoża, w ramach pakietu gwarancyjnego.

Podczas każdej wizyty dopasowujemy odpowiednie nawożenie dla każdego gatunku rośliny oraz stopień nawadniania. Jeśli istnieje taka potrzeba, podejmujemy się formowania większych oraz nieokiełznanych gatunków roślin.

Jesteśmy po szkoleniach z zakresu użytkowania środków ochrony roślin, dlatego też wiemy, jak w bezpieczny sposób dla pracowników zastosować je, gdy na roślinach pojawiają się niechciani lokatorzy w postaci szkodników lub chorób grzybowych.

Jak nasze działania wyglądają w praktyce? Bardzo prosto!
Oferujemy serwisy cykliczne, w których odwiedzimy Państwa biuro kilka razy w miesiącu (w zależności od zapotrzebowania). Pielęgnacja odbywa się w wyznaczonych przez Państwa godzinach, np. przed 8:00 czy po 16:00, od poniedziałku do piątku.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych działań pielęgnacyjnych.